АНОНСИ
Не пропусти найцікавішого!
Чаювання з Іларіоном Павлюком

Київ, 21 липня
Коли? 18:00
Де? прес-зал Української Інформаційної Служби
(м.Київ. вул. Ярославів Вал, 9)
Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Тема обговорення - як розпізнати та протидіяти пропаганді.

Невід'ємною складовою гібридної війни, яка відбувається в Україні, є інформаційна. Кожен громадянин повинен вміти критично мислити та відрізняти об'єктивну інформацію від фейкової, адже це - основи медіаграмотності та державної безпеки в цілому.

Під час зустрічі Іларіон Павлюк розповість про базові принципи роботи пропаганди, механізми впливу та протидії.

Довідка: Іларіон Павлюк працює в сфері медіа 20 років. Починав диктором на радіо та журналістом в газеті, пізніше став спецкором телеканалу "Інтер" на Близькому Сході. Продюсер і співзасновник продакшн "IVORY Films" (до ребрендингу - TheShowTime), автор документальних фільмів "ДНК - портрет нації", "Код нації", "Звичайні зомбі" (телеканал "Україна"), "Рівень секретності 18" (телеканал "1+1") та багато інших.
Презентація книги "Відплата" Леоніда Мосендза

Ужгород, 7 червня
Коли? 18:00
Де? вул. Соборна, 89, Вінниця

Книгарня Є та Українська видавнича спілка імені Ю. Липи за інформаційної підтримки Фундація Вільні Люди запрошують на презентацію книжки Леоніда Мосендза «Відплата», яка відбудеться 7 червня у Вінниці, вул. Соборна, 89, за участю упорядника Станіслава Федорчука.

Вперше після 1941 року за стрияння Фундації Вільних Людей перевидано збірку новел Леоніда Мосендза (120-річчя якого відзначаємо цього року) «Відплата». Героями збірки стали представники європейського Середньовіччя, зокрема райнбурзький барон Карл («Птах високого лету»), венецієць Франческо Пачіолі («L`ha pagata»), Папа Римський («Відплата»), філософ Григорій Сковорода («Мінерва»), історії яких вкотре демонструють відданість Мосендза темі героїчного духу, родовій і національній гідності, а головне – вартості вчинків, які освячені благородною, високою помстою, що розуміється і здійснюється не як підлість, а як вищий прояв особистої відповідальної жаги до справедливості, перемоги, панування.

Станіслав Федорчук – український політолог, публіцист, автор книги «Демонтаж лицемірства» (видавництво «Смолоскип»). Випускник історичного факультету Донецького національного університету (1998-2003, магістр політології з відзнакою). Голова Донецької організації МНК (2001-2003). До побиття 22 січня 2014 року жив у Донецьку, нині переселенець. З квітня 2017 року Голова Правління громадської організації «Українська народна рада Донеччини та Луганщини». Нагороджений відомчою нагрудною відзнакою СБУ «Хрест доблесті» ІІ ступеня (2009). Лауреат премії ім. Якова Гальчевського у номінації «За публіцистичну діяльність» (2014).


Книга видана коштом Фундація Вільні Люди.
Презентація книги "Відплата" Леоніда Мосендза

Ужгород, 1 червня
Коли? 19:00
Де? кафе-музей "Під замком"
(вул. Івана Ольбрахта, 3)
Деталі - тут.

"Вперше в історії сучасної України вийшла друком збірка новел Леоніда Мосендза "Відплата". Героями збірки є представники європейського Середньовіччя, зокрема райнбурзький барон Карл ("Птахи високого лету"), венеціанець Франческо Пачіолі ("L'ha pagata"), Папа Римський ("Відплата"), філософ Григорій Сковорода ("Мінерва"), історії яких вкотре демонструють відданість Мосендза темі героїчного духу, родовій та національній гідності, а головне – вартості вчинків, освячених благородною, високою помстою, що розуміється і здійснюється не як підлість, а як вищий прояв особистої відповідальності, жаги до справедливості, перемоги, панування", - говорить Станіслав Федорчук, політолог, громадський діяч, Голова Правління громадської організації "Українська народна рада Донеччини та Луганщини", що презентуватиме книгу.

Книга видана коштом Фундація Вільні Люди.
Чаювання з Володимиром В'ятровичем

Київ, 24 травня
Коли? 19:00
Де? прес-зал Української Інформаційної Служби
(м.Київ. вул. Ярославів Вал, 9)
Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Запрошуємо відвідати захід цікавого формату - розмову за чаєм з Volodymyr Viatrovych, громадським діячем, головою Український інститут національної пам'яті, екс-директором Архіву СБУ.

Головна тема - проект закону "Про державні та інші свята, пам'ятні дати і скорботні дні".

В Україні найближчим часом може бути скасовано вихідні 2 і 9 травня. У законопроекті пропонується не відзначати 1 і 2 травня і перенести вихідний день з 9 травня на День пам'яті і примирення 8 травня.

"1 і 2 травня були встановлені як масові свята і вихідні дні з перших років більшовицької влади і впроваджувалися на підтримку соціально-політичних рухів. Зараз ці свята перестали відповідати першочерговому значенню. Їхній зміст з часом нівелювався. Оскільки вони не є подіями української держави, історико-культурними традиціями українського народу, їм не може бути привласнений статус державного свята", - зазначив В'ятрович у пояснювальній записці до законопроекту.
Презентація книги "Відплата"
Леоніда Мосендза

Харків, 12 травня
Коли? 18:30, 12 травня
Де? Книгарня "Є", м.Харків, вул. Сумська, 3
Вхід вільний

Презентація відбудеться за участі Станіслав Федорчук, українського політолога, публіциста, випускника історичного факультету Донецького національного університету, голова Донецької організації Молодіжний Націоналістичний Конгрес - МНК (2001—2003), голови Правління громадської організації "Українська народна рада Донеччини та Луганщини".

Уперше після 1941 року, завдяки сприянню Фундація Вільні Людиперевидано збірку новел Леоніда Мосендза (120-річчя якого відзначаємо цього року) "Відплата" (УВС ім. Ю. Липи). Героями збірки стали представники європейського Середньовіччя, зокрема райнбурзький барон Карл («Птах високого лету»), венецієць Франческо Пачіолі («L`ha pagata»), Папа Римський («Відплата»), філософ Григорій Сковорода («Мінерва»), історії яких вкотре демонструють відданість Мосендза темі героїчного духу, родовій і національній гідності, а головне – вартості вчинків, які освячені благородною, високою помстою, що розуміється і здійснюється не як підлість, а як вищий прояв особистої відповідальної жаги до справедливості, перемоги, панування.

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик Tyzhden (Український Тиждень).
Презентація книги "Коли захиталося небо, або "V" означає "Вільні""
Лілії Мусіхіної

Одеса, 30 квітня
Коли: 30 квітня (неділя), 16:00
Де: Одеська обласна наукова бібліотека ім. М.Грушевського, вул. Троїцька 49/51
Контактний номер: 050 490 24 91
Вхід вільний.

Одесо, зустрічай Ліля Мусіхіна - волонтера, учасницю Революції Гідності, члена Вільні Люди з презентацією книги "Коли захиталося небо, або "V" означає "Вільні"!
Презентація книги "Коли захиталося небо, або "V" означає "Вільні""
Лілії Мусіхіної

Київ, 11 квітня
Коли: вівторок, 11 квітня, о 18:00
Де: Книгарня Є (м.Київ, вул.Лисенка, 3)
Вхід вільний.

За словами автора, ця книга - художній роман на основі біографічних даних та рельних подій. Тут є багато персонажів, серед яких реальні люди: Вишиванка, Андрій Левус, Микола Бігус (Зелений), та багато інших, які після прочитання обов'язково влізнають себе. Головний герой — збірний, тобто він увібрав в себе риси багатьох. Це роман про становлення, про звільнення нації.
Тренінг з надання першої долікарської допомоги

Харків, 25-26 березня
Коли: 25-26 березня (з 9:00 до 18:00)
Де: Харків
Інструктори: Patriot Defence / Захист Патріотів
Вартість: безкоштовно
Організатори: Фундація Вільні Люди та Молодіжний Націоналістичний Конгрес - МНК
Для участі необхідна попередня реєстрація.

Під час занять учасники зможуть отримати як теоретичні, так і практичні навички з надання першої допомоги. Адже спочатку на місці пригоди опиняються не працівники швидкої чи лікарі, а звичайні люди. Саме вони можуть відразу зреагувати і надати допомогу, необхідну для збереження життя людини до прибуття спеціалістів.

Тренінг проводять висококваліфковані інструктори, які проходили навчання не тільки в Україні,а й в США, кожен з інструкторів має ліцензію.
Презентація і обговорення
книги "Відплата" Леоніда Мосендза

Київ, 17 березня
Коли: 17 березня, 19:00
Де: Київ, вул. Ярославів вал, 9
Для участі необхідна попередня реєстрація.

У час війни й революції ми повертаємося до справжніх чеснот, до справжнього життя, де метал дорожче за золото, де дії важливіші за мільйони слів.
Ця книга мала вийти саме зараз, у час нового середньовіччя.
Читайте її, будьте лицарями. Не розмінюйтеся на дурниці. Живіть за принципом: кожен день – останній. Бийте за принципом: один удар - одна смерть.
Саме так народжується Орден Нових Вільних Людей Ідеї та Чину.

Презентуватимуть:
Serhiy Kvit, 9-й Міністр освіти і науки України, літературознавець, педагог
Андрій Левус, Голова Проводу "Вільні Люди", народний депутат
Віктор Рог, головний редактор газети "Шлях Перемоги", публіцист.

Формат заходу: презентація та обговорення за чаюванням.
Презентація діяльності групи
"Інформаційний спротив"

Київ, 10 березня
Коли: 10 березня, 19:00
Де: Київ, вул. Ярославів вал, 9
Для участі необхідна попередня реєстрація.

Запрошуємо на розмову - чаювання з Dmitry Tymchuk, Yury Karin та Константин Машовец говоримо про групу "Інформаційний Спротив": три роки боротьби.

Група ІС, почавши роботу 2 березня 2014 року, була першою волонтерською ініціативою, яка почала надавати громадськості об'єктивну інформацію про російську агресію.

Про що будемо говорити:
1. Історія та головні здобутки ІС
2. Книга "Вторгнення в Україну: хроніка російської агресії"
3. Дискусія: інформаційна безпека в контексті гібридної агресії

Формат заходу: презентація та обговорення за чаюванням.
Контакти
+38 096 188 37 93
vilnifound@gmail.com
Київ, вул. Ярославів вал, 9