Новини
14 червня 2017
Одеській бібліотеці передано книги
Вільні Люди. Одеса продовжують співпрацю з Одеською обласною універсальною бібліотекою ім. М.С. Грушевського, наповнюючи її фонди українськими книжками. Цього разу подарували "«V» означає «Вільні»" авторства Ліля Мусіхіна, "Украдене ім'я: чому Русини стали Українцями" Євгена Наконечного, "Гурби. Квітень 44-го" та художньо оформлений календар Журавель Юрій Zhuravel Yuriy "Знай наших".
"Помилкою було б вважати, що в добу інтернету бібліотеки ніхто не відвідує. Насправді, є великий пласт інформації, яку можна відшукати лише в книгах, що зберігаються на полицях бібліотек. Ми прагнемо наповнювати всі сфери життя українців - українським змістом, і бібліотеки - не виняток. Тому й передали літературу, що формує світогляд вільної людини - патріота з активною позицією", - зазначив Іван Кішка, виконавчний директор Фундація Вільні Люди.
7 червня 2017
Борис Потапенко: "Україна - бар'єр, що дає відсіч імперським намірам Путіна"
Черговий захід проекту "Чаювання Вільних" - зустріч активу Вільні Люди та Молодіжний Націоналістичний Конгрес - МНК з Borys Potapenko, віце-президентом Ради Українських Державницьких Організацій Світу - порушив питання "Чому варто підтримувати зв'язок з українською діаспорою?".
На прикладі власного життя, сенсом якого є безперервна боротьба за визволення та розбудову України, Борис Потапенко доводив, що світове українство - потужний інструмент, без єдності якого існування України в існуючих історичних умовах було б неможливим.
Як зазначив Serhii Kuzan, заступник Керівника Проводу "Вільних Людей", підтримка Заходу – це не ефемерне поняття, а системна праця багатьох поколінь. Борис Потапенко - приклад людини, що все життя віддає боротьбі за Україну. Факт, що він тричі був у в'язниці через акції прямої дії в США і Канаді, спрямовані на актуалізацію українського питання, промовистіший за будь-які слова.
"У Канаді, від Торонто до Ванкувера, проживає вже шосте покоління українців, яке народилось і виросло за межами Батьківщини. Як не дивно, усі покоління не лише говорять українською, плекають традиції та розбудовують свою громаду, а й всіляко дбають про Українську Державу. Не має значення, де українці фізично проживають, яким повітрям дихають, якою землею ходять. Україна – важлива для її діаспори. Це – ідея, передана від дідів, до батьків, дітей, онуків", - зазаначив він.
Згадуючи 1951 рік, Борис розповів про батьків, які не маючи вигідного становища чи коштів, віддали все, щоб будувати церкви, народні доми, школи, спортивні клуби, видавництва і т.д., створити окреме українське суспільство, аби "від колиска до погребника бути оточеним українським середовищем".
"Ми також всіляко привертаємо увагу світу до проблем України, влаштовуючи публічні акції та заходи. Світ має відчути нашу рішучість, лють та відмову від статусу-кво. Те, що вони сприймають як реальність, для українців – несправедливість, чин проти нації", - додав він.
Борис Потапенко переконаний, що Захід повинен навчитися в українців, що таке боротись за волю і справедливість. "Захід плекає цінності, а живе за інтересами", - підкреслив Борис.
Таким чином, українська громада діаспори створює умови, в яких представники воюючої України можуть викладати суть і демонструвати реалії. Так, члени Проводу "Вільних Людей" - Андрій Левус, Сергій Кузан, Gumenyuk Dmitrii Borisovish, Андрій Бойчук виступали в США, зустрічались з конгресменами, сенаторами, представниками виконавчої влади, лобіюючи українські інтереси і доносячи правдиву інформацію про існуючий стан речей.
Важливою умовою перемоги є саме спільна робота над тим, щоб Україна зайняла своє місце в світі. Для цього треба довести до кінця процес розвалу та поховання навіть самого поняття російського імперіалізму.
"Українці всього світу мають разом пильнувати, щоб кінець Російської імперії означав свободу поневоленим народам, а Україна стала центром у своєму регіоні", - переконаний Борис Потапенко.
2 червня 2017
Українці Канади допомогли родині загиблого бійця
Вільні Люди передали фінансову допомогу у розмірі 10 000 грн. від Friends of Ukraine Defense Forces Fund родині загиблого бійця 131 ОРБ Збройних Сил України Майбороди Дениса, позивний "Красавчик". Кошти були перераховано на особистий рахунок батька загиблого героя.

Денис Майборода загинув 30 квітня 2017 року під час виконання бойового завдання поблизу Катеринівки, що на Луганщині. Російські окупанти обстріляли позиції підрозділу зі 120-ти міліметрових мінометів.
Без батька залишився 11 річний син Дмитро.

Вічна слава героям України!
27 травня 2017
"Вільні Люди" передали на фронт позашляховик Hyundai Galloper
Силами білорусько-українського волонтерського корпусу та волонтерів БФ "Допомагаємо Україні разом" (м. Івано-Франківськ), джип привезли із Мюнхена до Львова. Тут провели техогляд, ремонт ходової та мотору.
Перед від'їздом авто наповнили сухими борщами, енергетичними сумішами, консервацією та солодощами.
"Ми з друзями передали вже чотири автомобілі на фронт. Вірю, що цей джип врятує не одне життя українським військовим та, хоча б на день чи годину, але приблизить нашу перемогу. Слава нашим героям", - прокоментував волонтер мережі "Вільні люди" Andriy Ben.

Велика подяка тим, хто нам допомагав:
Hand Made по-львівськи для Армії руками волонтерів
ВС Серця Лева
Центр допомоги Героям АТО
ЗИМНА ВОДА (Волонтерський Рух)
Academy Aikibujutsu - Академія Айкібудзюцу
БФ "Допомагаємо Україні разом"
Фундація Вільні Люди
24 травня 2017
Зміна святкового календаря – ще один крок декомунізації
У рамках проекту "Чаювання Вільних" Фундація Вільні Люди відбулась зустріч з Володимиром В'ятровичем, директором Український інститут національної пам'яті. Обговорювали процес декомунізації, зокрема – пропозиції зі зміни календаря святкових та вихідних днів. Захід зібрав повний зал слухачів у прес-залі Української Інформаційної Служби.

"Декомунізувати Україну – означає зробити важливий крок до деокупації. Простий приклад: в Україні Путіна підтримують прибічники "совка", а так історично склалось, що серцевина цієї аудиторії - на Донбасі. Та попри це, саме українське суспільство стало рушієм декомунізації. Є багато критиків, які вважають, що старт декомунізації – це прийняття законів, але це не так. Коли під час Революції Гідності активісти повалили перший пам'ятник Леніну, це стало початком активної фази. Провести декомунізацію силами держави (а зокрема – Інституту національної пам'яті, штат якого складає 41 особу) було б неможливо. Саме громадськість змусила владу рухатись і втілювати закони", - зазначив Volodymyr Viatrovych.

За його словами, наступний крок декомунізації – зміни в календарі свят, що на сьогодні є коктейлем з радянських та власне українських свят. "У 2000-х роках ми відмовились від святкування 7 листопада, нещодавно – 23 лютого. Натомість, з'явилось свято 14 жовтня. Але попри позитиви, є ще факт надмірної кількості вихідних, від чого держава багато втрачає. Тому ми розробили законопроект, що є доцільним і з економічної, і з ідеологічної точок зору", - додав він.

За словами Serhii Kuzan, модератора зустрічі, заступника Керівника Проводу "Вільних Людей", така діяльність Інституту національної пам'яті не лишається непоміченою: відбуваються напади як на Володимира В'ятровича, так і на установу зокрема. "Вільні Люди" встановили відеокамери спостереження на будівлі Інституту нацпам'яті, а також надіслали звернення до відповідних органів з вимогою забезпечити охорону.

"Мета заходів "Чаювання Вільних" – це взаємодія. Будь-які законодавчі ініціативи потребують серйозної громадської підтримки. Повна деокупація України можлива лише через проведення декомунізації та деколонізації. Ряд законопроектів, що стосуються саме деколонізації України, внесені на розгляд уряду. Зокрема, щодо спеціального статусу УПЦ МП, регулювання в'їзду гастролерів з Росії, а також однієї з найбільших проблем України з точки зору економіки - природніх монополій, 75% власників яких пов'язані з російськими олігархами - Григоришиним, Бабаковим та іншими. Поки ці сфери контролюються росіянами – ні про яке звільнення України мови йти не може", - зазначив Андрій Левус, Керівник Проводу "Вільних Людей".
22 травня 2017
"Вільні Люди" гартують молодь на Харківщині
Поблизу Харкова відбувся регіональний вишкільний табір для молоді «Слобідські ночі-2017» за підтримки Фундація Вільні Люди.

Програма табору включала в себе елементи військового вишколу з освоєння навичок володіння зброєю й тактикою ведення бою, який проводив Олександр Бойко, екс-заступник командира з виховної роботи 2-го батальйону Національної гвардії.

Учасників табору навчали бойовій парамедицині, після чого вони здійснили вимарш.

"Незважаючи на складні часи, які зараз переживає Україна, наша організація продовжує виконувати великі об'єми роботи, спрямовані не лише на розбудову держави, а й боротьбу із зовнішнім окупантом", - зауважив Діма Комс, координатор Харківського осередку "Вільних Людей" Дмитро Беднін. "Разом із тим, ми продовжуємо працювати над вишколенням молоді. Зокрема, у східних регіонах потреба в патріотичному вихованні є більш гострою, ніж на західних. Ми будемо працювати над впровадженням табору на більш масштабному рівні", - додав він.
21 травня 2017
У Рівному відбулись "Ігри патріотів" серед людей з вадами слуху
Три команди змагались за першість, аби здобути право представляти Рівненщину на всеукраїнському рівні.

У ході насичених змагань, що відбувались навіть під дощем, перемогла команда "Форсаж". Тепер переможці візьмуть участь у всеукраїнському етапі, що відбудеться 15 червня в Одесі.

"Фундація Вільні Люди підтримала конкурс, оскільки "Ігри патріотів" сприяють формуванню в осіб з вадами слуху активної життєвої, а як наслідок - громадської позиції, розвивають патріотичні, морально-вольові та фізичні якості", - зазначив Іван Кішка, виконавчий директор Фундації Вільних Людей.

Так, завдяки фінансовій підтримці, переможці отримали призи загальною вартістю 5 000 грн: дипломи, медалі, кубки, пледи, термочашки та годинники.

"Здорова Нація - це Сильна Нація! Тому ми з радістю підтримуємо подібні ініціативи, зокрема розвиток спорту", - говорить Олександр Онищук, координатор Вільні Люди у Рівному, автор проекту тренажерного залу "Вільні. Сильні".
20 травня 2017
"Вільні Люди" передали необхідне медичне обладнання на Донеччину
"Вільні Люди" передали необхідне медичне обладнання на Донеччину

Завдяки підтримці та фінансовій допомозі Фонду "Приятелі ЗСУ"( Friends of Ukraine Defense Forces Fund) та української громади Канади, для 61-го військового мобільного госпіталя, що знаходиться в Донецькій області, передано спалювач голок і знищувач шприців.

За словами Dmytro Zhmailo, заступника Керівника Штабу Вільні Люди, підтримки потребують не дише військові на передовій, а й ті, хто дотичний до війни. Медики - не виняток.

"На сьогодні не існує документа, який би регламентував діяльність військових госпіталів, тому до них пред'являють такі ж вимоги, як і до стаціонарних. Однією з таких вимог є утилізація голок і шприців. Однак, відповідного обладнання для проведення процедури було відсутнє. За час проведення АТО, у нас зібралось кілька тисяч голок і шприців, які ми не могли просто викинути, а утилізувати - просто ніяк. Тому надзвичайно вдячні за обладнання", - зазначив працівник медзакладу.
6 травня 2017
У Львові презентували книгу Леоніда Мосендза "Відплата" за участю автора передмови Станіслава Федорчука
Сьогодні, у час війни і масового розчарування населення у "політичній еліті", бракує людей з психологією лицарства та войовничості, а не пацифізму. Не обиватилів, а творців власного життя, для яких життя - це боротьба. Навіть якщо "один у полі воїн", борня все одно триває. От про таких борців писав Леонід Мосендз.
"Сучасна доба – це та доба, яку пророкував Мосендз. Ця книга мала вийти саме зараз, у час нового середньовіччя. Читайте її, будьте лицарями. Не розмінюйтеся на дурниці. Живіть за принципом: кожен день – останній. Саме так народжується Орден Нових Вільних Людей Ідеї та Чину", - зазначає Андрій Левус, Керівник Проводу Вільні Люди, автор післямови до книги.
2 травня 2017
Волонтери з Канева відправили українським військовим, що дислокуються під Волновахою, три вантажі з маскувальними сітками
Волонтерська мережа Вільні Люди підтримує роботу волонтерів, сплачуючи усі пересилки Нова пошта.
"Крім того, днями відправлено 10 вантажів у трьох напрямках: Запоріжжя, Харків, Красногорівка. Серед речей - плівка, рукавиці, миючі засоби, сидушки-трансформери, подушки, білизна, маскувальні сітки, цукерки, печиво. Для військових волонтерів, які незабаром вирушають у зону АТО, теж пакували та готовили вантажі: маскувальні сітки, "кікімори" та багато чого іншого", - зазначають волонтери.
За словами канівців, завдяки мережі "Вільні люди", яка оплачує вантажі через "Нову пошту", вже майже два роки вони мають можливість терміново відправляти замовлення на Схід.
Раді допомагати у цій хорошій справі!
30 квітня 2017
Одеситам презентували книгу "Коли захиталось небо, або "V" означає Вільні"
Сьогодні про книгу, яку презентують по всій Україні, говорили в Одесі. Її автор, активний учасник Революції Гідності, волонтер, активіст "Вільних Людей" Лілія Мусіхіна, говорить, що в книзі описала реальні події, а тому згадувати про них важко: йдеться про великі втрати, у тому числі - близьких друзів, що героїчно загинули у боротьбі за Україну.
"Презентувати книгу для "своїх" значно складніше, ніж длянезнайомих людей. Боїшся сказати щось не те, зачепити за "живе", адже події Революції Гідності та участь війні - далеко не пересічні сторінки в наших життях", - зазначила Лілія Мусіхіна, звертаючись до присутніх на презентації членів Самооборони Майдану та "Вільних Людей".
Читаючи книгу, багато хто впізнає себе в героях історії. Автор відзначає, що хотіла показати "переродження", зміну свідомості і шлях, пройшовши який, українці стали вільними.
"Просто і легко бути патріотом в Тернополі, Львові, Івано-Франківську. У вас, в Одесі, це важче. Якби не ви, хто знає, що було б зараз з Одесою?...", - додала автор.
Придбати книгу можна за номером: 050 490 24 91, Максим
28 квітня 2017
Вільні Люди презентували свою діяльність у Тернополі
Сьогодні члени Проводу та активісти мережі "Вільні Люди" на прес-конференції у Тернопільському прес-клубі розповідали про конкретні дії та результати, яких досягли в інформаційній, економічній деокупації. Про це говорили Андрій Левус, Керівник Проводу; Іван Ковалик, координатор Вільні Люди Тернопіль - Самооборона Майдану; а також Ліля Мусіхіна - відомий волонтер та активіст мережі.
"Щоб очистити Україну від російських впливів, потрібно об'єднати зусилля: і громадськості, і представників влади. В умовах війни важливо зберегти порозуміння, а значить - і державність. Критика може бути лише конструктивною, і ми наголошували на цьому під час кампанії "Єдність заради перемоги". Готуємо її другий етап, який обов'язково відбудеться і в регіонах", - зазначив Андрій Левус.
На підтвердження цього, відбулась зустріч з учасниками круглого столу "Єдність заради перемоги" - політиками, громадськими діячами, бізнесменами та іншими активістами.
"Обговорили результати та досягнення, а також - розробили план подальших дій", - говорить Іван Ковалик.
25 квітня 2017
Активіста "Вільних Людей" відзначено на фотоконкурсі
Вітаємо побратима, військового кореспондента Lesko Kromplitz з перемогою в номінації "Репортаж" на фотоконкурсі "Фотограф року". Нагороду виборов його проект Promka. Це - серія чорно-білих фотографій та полароїдних знімків, присвячені українським героям, котрі щодня в нелюдських умовах, під постійними обстрілами виконують свій обов'язок з оборони української державності.
Успіхів та натхнення, друже!
21 квітня 2017
"Вільні Люди" у Львові здійснили дві відправки медичного устаткування
У Петропавлівську лікарню (м. Станиця Луганська) та до Славутського територіального центру соціального обслуговування (Хмельницька область) передано медичне обладнання.

Сьогодні бійці АТО - пацієнти петропавлівської лікарні, вже отримали візки, ходунки та палички.

Також передали високомолекулярні поліетиленові бронепластини для дівчини Роксолани з батальйону ОУН, яка в травні їде на передову.
14 квітня 2017
Запорізькі волонтери відвідали бійців у лікавальному закладі
Запорізькі активісти Вільні Люди відвідали бійців, що знаходяться на лікуванні в Запорізькому протитуберкульозному диспансері. Їм привезли продукти харчування та інші речі першої необхідності.
"Ситуація з харчуванням та утриманням захисників у медичному закладі залишається на ганебному рівні, тому ми не можемо залишатися байдужими. Ми зібрали та доставили їм корисних продуктів та вітамінів", - зазначив координатор Вільних Людей у Запоріжжі Дмитро Харьков.
Нагадаємо, що "Вільні Люди" Запоріжжя системно надають допомогу військовослужбовцям, що проходять лікування у Запорізькому протитуберкульозному диспансері. Також ведеться юридична робота в напрямку поліпшення харчування та умов утримання захисників України в медичному закладі.

12 квітня 2017
У Києві відбулась презентація книги Лілії Мусіхіної "Коли захиталось небо, або V означає вільні"
Активістка 15 сотні Самооборони Майдану, волонтер та член Вільні Люди Ліля Мусіхіна презентувала книгу "Коли захиталось небо, або V означає вільні" у Книгарні "Є".
Лілія Мусіхіна брала активну участь в Революції Гідності, в створенні 15-ї сотні "Вільних Людей". Коли розпочалась війна, однією з перших у рідномі Тернополі стала волонтером.
Саме про події Революції Гідності 2013-2014 рр. розповідає автор у художній біографічній книзі.
"Цю книгу я не планувала писати, не хотіла. Била себе по пальцях, відмовлялась. Але в якийсь момент не витримала. Книга написана в рекордні терміни – за два тижні. Я диктувала її собі вголос, щоб було не так боляче писати, потім перечитувала. Хлопці на штабі вивчили її напам'ять. Я б воліла, щоб ця книга ніколи не була написана. Я б воліла, щоб в Україні не було кривавого Майдану, не було війни", - говорить Лілія.
Книга присвячена героям російсько-української війни на Сході, що загинули в боротьбі за соборність: Віктору Гурняку, Володимиру Гарматію, Роману Атаманюку та іншим.
Організатори: Фундація Вільні Люди, Молодіжний Націоналістичний Конгрес - МНК спільно з Книгарня Є та видавництвом "Джура".
28 березня 2017
У Харкові відбувся тренінг з першої домедичної допомоги
Упродовж двох днів тренери з Patriot Defence / Захист Патріотів розповідали харків'янам, як підтримувати життя людини до приїзду швидкої.
"Такі знання є критично необхідними, адже кожному з нас може стати зле просто на вулиці, у метро чи в кінотеатрі, і важливо, щоб першу допомогу змогли надати звичайні перехожі. Щороку 50 тисяч українців помирають, так і не дочекавшись невідкладної допомоги, констатують лікарі. Проте, такі знання набувають особливої актуальності, якщо в країні триває війна. А нещодавній випадок в Балаклеї зайвий раз нагадує нам про це", - говорить Anzhela Makukha, активіст "Вільних Людей".
Що робити, коли хтось на вулиці раптом знепритомнів? Як діяти, якщо стався вибух? Як допомогти, якщо в людини кульове поранення? Як себе поводити, якщо людина постраждала в ДТП? На ці та багато інших питань відповіли інструктори "Захисту Патріотів".
Два дні тренінгу були насичені новими знаннями, корисною та цікавою інформацією, а найважливіше - практикою. Було відібрано 20 осіб (з понад ста бажаючих), що вчилися робити сердцево-легеневу реанімацію, правильно бинтувати рани, допомагати людям при переохолодженні та перегріві, накладати шини, користуватися турнікетом та робити турнікети з підручних засобів, правильно перевертати та транспортувати травмованого.
"На мою думку, найважливіше, чому навчили інструктори - не зашкодити ще більше вже травмованій людині. Завжди потрібно зберігати спокій та відповідати за свої дії, бо в таких ситуаціях саме від вас залежить не тільки власна безпека, а й чи доживе людина до приїзду лікарів. Звичайно, за два дні неможливо навчитись всьому, але цей дводенний вишкіл дав цілісне розуміння про долікарську допомогу. Сподіваємось, що тепер його учасники не розгубляться в подібній ситуації", - говорить Andriy Rudenko, активіст "Вільних Людей".
Організатори також висловлюють подяку інструкторам "Захисту Патріотів", а також партнерам - Корпорация «Бисквит-Шоколад» та "Майдан моніторинг".
28 березня 2017
Журнал "Миротворець" передано українським військовим
Волонтери Вільні Люди вдячні "Українській миротворчій школі" за 300 примірників журналу Миротворець.

Частину з них уже передано на передові позиції українським військовим. Також висловлюємо особливу подяку Oleksandr Shevchenko!

Журнал "Миротворець" - український мілітарний журнал, що забезпечує потребу військових у фаховій інформації.
25 березня 2017
Чернігівські активісти відзначили День Волі
Сьогодні - річниця виникнення першої національної білоруської держави, більше відома як День Волі. У Чернігові відбулась зустріч з представниками білоруського національного руху - письменником і журналістом Уладзіславом Ахроменком та капеланом білоруського батальйону о. Євгена Орди, учасником АТО Сяргеєм Богукальцем.

"Білорусь - незалежна держава. Суспільні настрої демонструють бажання віддалятись від Росії, більше того - помітною є тенденція до самоідентифікації білорусів як нації. Українці підтримують ці прагнення, особливо в контексті геополітичного проекту "Балто-Чорноморська вісь", про який так багато писав Юрій Липа, говорячи про об'єднання як про впливове та сильне утворення", - гооворить Олександр Ясенчук, член Проводу "Вільних Людей".

Смволічно, що саме Чернігівщина межує з Білоруссю, тож співпраця білорусів і українців тут - особливо плідна: це вже не перша зустріч з білоруськими активістами.
Організаторами заходу стала Фундація Вільні Люди та КМЦ Інтермеццо.
14 березня 2017
До Дня українського добровольця "Вільні Люди" завітали до школярів
До дня українського добровольця, одеські активісти Вільні Люди поспілкувались на тему патріотизму зі школярями та ліцеїстами військово-морського ліцея. Захід відбувся у бібліотеці ім.Михайла Грушевського, якій "Вільні Люди" подарували книги.
"Бібліотека потребує літератури з історії України, ідеології націоналізму. Ми з радістю передали те, що маємо: адже саме на таких книгах слід виховувати характери молодих українців", - зазначив Олександр Попов, активіст "Вільних Людей".
Це вже не перший досвід співпраці одеських активістів з молодим поколінням. Так, до Дня пам'яті Героїв Крут, "Вільні Люди" уже проводили тематичну зустріч в одній зі шкіл, якій також подарували книги.
14 березня 2017
Активіст "Вільних Людей" - у сотні кращих претендентів на участь у змаганнях "Інвіктус"
Запорізький активіст Вільні Люди Євген Олексенко потрапив у сотню найкращих за результатами відбору в українську команду для участі в міжнародних спортивних змаганнях "Інвіктус".
"Інвіктус" - масштабні міжнародні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов'язку. Цього року змагання відбудуться у Канаді, а українська команда військових вперше візьме у них участь.
Evgeny Oleksenko - не тільки сильний тілом, а й духом. За словами побратимів, з першого дня заснування "Самооборони Майдану" долучився до рядів активістів. На початку 2014 року перебував на блок-постах, брав участь у спільних операціях з держорганами і відповідними службами. Зараз - активіст "Вільних Людей". Нагороджений медаллю за "Жертовність і любов до України".
З літа 2015 - учасник бойових дій, має інвалідність. Службу проходив в 93 ОМБр на посаді командира розрахунку гранатометного взводу, був гранатометником.
Окрім цього, займається спортом з 14 років: кандидат в майстри спорту, чемпіон України з юніорів, має більше 10 спортивних нагород.
"Євген - яскравий приклад сильної та вольової людини. Відповідальний та свідомий громадянин, він загартовує не лише фізичні характеристики, а й дбає про моральні. Саме такі хлопці - приклад для кожного з нас", - говорить Дмитро Харьков, координатор Запорізького осередку "Вільних Людей".
Вітаємо побратима з успіхом і бажаємо нових перемог! Ми вболіваємо за тебе!
10 березня 2017
Активіста "Вільних Людей" нагородили грамотою
Нашому побратиму, активісту Вільні Люди, свідомому громадянину Юнис Аскеров, командування 134-го окремого батальйону вручило подяку за надання благодійної допомоги та небайдуже ставлення до потреб військовослужбовців ЗСУ, патріотизм та чітку громадянську позицію у складний для Держави час.
Вітаємо, друже! Боротьба триває!
9 березня 2017
У Чернігові відбувся поетичний флешмоб
До дня народження Кобзаря, 9 травня, чернігівській осередок Вільні Люди спільно з Єдиний Волонтерський Центр. Чернігів та "Кримська громада м. Чернігова" провели поетичний флешмоб біля монументу Тарасу Шевченку на Чернігівському древньому Валу.
Кожен бажаючий міг публічно зачитати поезію Кобзаря, а потім - отримати в подарунок книгу від Вільні Люди.
"Тарас Шевченко був відомим і двісті років тому, і залишається актуальним тепер. Його революційний заклик "...вставайте, кайдани порвіте і вражою злою кров'ю волю окропіте" не лише став новим словом української літератури, а є інструкцією наших дій у тій багатовіковій війні, яку веде Україна з Московією за незалежність", - зазначив Олександр Ясенчук, член Проводу "Вільних Людей".
Контакти
+38 096 188 37 93
vilnifound@gmail.com
Київ, вул. Ярославів вал, 9