Ми пам'ятаємо: у Сумах встановлено адресні таблички на вул. Романа Атаманюка
Сумчанин Роман Атаманюк, боєць 93-ї ОМБр ЗСУ, загинув 28 травня 2015 року поблизу с. Опитне Донецької області. Хлопець отримав численні поранення під час мінометного обстрілу російськими військовими українських позицій.

Роман Атаманюк - не лише захисник України, що віддав своє життя в боротьбі з окупантом. Він - громадський діяч, учасник Революції Гідності, член 14-ї сотні "Вільні Люди", боєць 93-ї бригади ЗСУ, Герой України.

З початком війни, хлопець долучався до роботи волонтерської мережі "Вільних Людей", а коли пішов на фронт - допомагали вже йому.


Сьогодні іменем Романа Атаманюка названо дитячий патріотичний табір "Коловрат", організатором якого він був; присвячено спортивно-патріотичну гру "Гурби-Антонівці", в якій він брав участь далеко не один раз. Крім того, у рідному місті Суми з'явилась вулиця ім.Романа Атаманюка.

Такі таблички встановлено вздовж усієї вулиці Романа Атаманюка
Люди, які йдуть вулицею Романа Атаманюка, повинні знати, якою людиною він був. Не просто військовим, а громадянином - свідомим, відповідальним, активним та дієвим. Він має стати прикладом, тим ідеалом, до якого прагне сучасна молодь.

Ось лише декілька сфер, в яких Роман зробив величезний внесок:
  • громадська діяльність (організовував дитячі патріотичні табори разом з "Молодіжним Націоналістичним Конгресом", проводив різноманітні проукраїнські акції та заходи);
  • спорт (зібрав аматорську команду з регбі);
  • захист інтересів України (був бійцем 14-ї сотні Самооборони Майдану, перебуваючи на Майдані навіть в періоди найсильнішого опору);
  • волонтерство та захист України зі зброєю в руках.

Список не є вичерпним, адже Роман Атаманюк - людина, що діяла та досягала результатів скрізь, де того потребували реалії. Усе - заради України.


"Фундація Вільні Люди" розробила та виготовила, а активісти "Вільних Людей" та "Молодіжного Націоналістичного Конгресу", друзі Романа, встановили адресні таблички.
Герої живуть у наших серцях та пам'яті навіть після загибелі. Особливо, якщо ми нестимемо вогник їх життя далі.

Герої не вмирають! Друже, пам'ятаємо Тебе!