За його словами, кіно - це теж зброя, адже йдеться про гібридну війну, в якій воює вся Україна. "Ми зобов'язані озброїтись до зубів якісними українськими фільмами. Фільми мають виходити у прокат раз на два тижні. Це має бути і жанрове кіно, документальне, арт-хауз, дитяче".
Говорячи про стрічку "Червоний", констатуємо, що вдалось зачепити важливу тему. "Тема фільму, як з'ясувалося, мало відома. Я прекрасно розумів, що нас можуть звинуватити у пропаганді. Але для мене це був фільм не тільки про героїчні сторінки минулого. Мені сподобалося, що там є цікава драматична історія всередині — не тільки про Червоного. Вона ширша. Це історія про псевдо-богів, про неминучість їх падіння, загибель тих, хто вклоняється з тої чи іншої причини цим богам, і про те, що є деяка історична, космічна, якщо хочете, справедливість, стихія, яка змете цих богів", - зазначив режисер.
Але фільму би не було, якби не книга. Автор Андрій Кокотюха розповів про те, які головні ідеї він вклав у сторінки "Червоного". "Усе почалося з мого внутрішнього відчуття. Я живу в координатах перемоги, а не зради. Я ріс на казках, де дуже часто герої гинуть в страшних муках або героїчно вмирають. Так не можна. Ми маємо пам'ятати не тільки трагедію, а й пам'ятати про подвиги. Українці не повинні вмирати за ідею, українці повинні зубами триматися, щоб ідея втілилася в життя. Тож ідея "Червоного" - українці повинні перемагати, а не підставляти "другу щоку" під удар".