"ГРАЙЛИК"
Дитяча збірка народних пісень-ігор, вертепів, загадок та скоромовок.
В основі музичної методики навчання дітей - експедиційні записи, зібрані в різних регіонах України.
"Грайлик"
Тексти та ноти збірника впорядковані таким чином, щоб малеча і дорослі одноразово розвивали свій творчий потенціал, працюючи над ритмом, співом та розвитком музичної пам'яті. Уроки до збірника можна використовувати як взірець в роботі з малятами та дітьми різного віку, а також молодими батьками. Тут подано не лише твори традиційної народної спадщини для вивчення, але і спосіб її передачі. До посібника додається диск, записаний ансамблем "Цвітень".
Марія Пилипчак -
автор та упорядник книги.

Хормейстер Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки, керівник дитячого фольклорного ансамблю "Цвітень", якому вже виповнилося 32 роки.

В основу музичної методики навчання дітей покладені експедиційні записи, зібрані автором збірки в різних регіонах України.
Три причини подарувати
дитині "Грайлика"
(окрім того, що книга принесе велику радість)
Унікальна методика
Матеріали впорядковано так, щоб навіть при відсутності якісної музичної освіти в школі, діти освоїли фольклорну спадщину.
Яскравий дизайн
Ілюстрації до книги, виконані дітьми, не залишать байдужим нікого. "Грайлика" приємно тримати в руках, гортати сторінки та просто розглядати. До книги додається диск.
Підтримка українського
Концепція виховання дітей на народному матеріалі в часи глобалізації, і передача спадщини дітям особливо в мегаполісах, - надзвичайно важлива для сучасності. Свідомих українців треба виховувати змалку!
Основна мета книги - освоєння дітьми фольклорної спадщини, навіть при відсутності якісної музичної освіти в школі. Видання цієї книги має величезне значення ще й тому, що всі, хто були залучені до її створення - громадяни України, а відтак мають нести відповідальність перед українською справою, зберігати традиції і духовність, яка нас всіх об'єднує.
Марія Пилипчак, автор і упорядник книги
"Грайлик"
дитяча книга
150
грн.
Більша частина записів побачать світ уперше, багато з них - рідкісні тексти, що свідчать про високу культурну модель життя наших предків. Зібраний та розшифрований традиційний ігровий фольклор української дитини буде корисним вихователям дошкільних закладів, вчителям музики, учням і студентам. Велику надію покладаю на нову свідому і освічену генерацію батьків, яким не байдуже наше минуле, сучасне і , головне, майбутнє. Адже смаки сучасних дітей визначатимуть рівень культури завтра.
Книгу "Грайлик" видано за сприяння Фундації Вільні Люди.
Хочете придбати?
Залишіть свої контакти!
Зв'язатись з нами - просто!
Пишіть:
vilnifound@gmail.com
Телефонуйте:
+38 067 953 14 07