Коли розвалиться
імперія
Презентація книги політолога, громадського діяча Олександра Никонорова.

Олександр – один з 5 експертів, що трагічно загинули 6 вересня 2017 року в ДТП на Рівненщині. Книгу видано до 40 днів від дня загибелі.
Збірка статей
присвячена проблематиці демонтажу путінської неоімперії, запорукою чого можуть бути регіоналістські національно-визвольні рухи в низці автономних республік, країв та інших адміністративних одиниць Російської Федерації, які можуть активізуватися на тлі економічної кризи в РФ. У цій книзі йдеться про те, який потенціал до відділення від Росії мають різні регіони цієї країни.
Олександра Никонорова
автор
народився 3 листопада 1988 року в місті Торез Донецької області. В 2011 році закінчив кафедру політології Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля в Луганську. Не зважаючи на свій молодий вік, Олександр Никоноров вже тоді був одним з найвідоміших представників національно-патріотичного руху в цьому обласному центрі. Напередодні Революції Гідності, в 2013 році, був регіональним координатором громадянської кампанії «Євронаступ» в м. Луганськ. Після початку російсько-української війни переїхав до Києва, де активно включився в протидію інформаційній агресії з боку Росії. Стажувався у Польщі, в Чехії, повернувся до Києва, писав для видання «Депо» та інших відомих патріотичних ЗМІ. Був затребуваний і добре цитований як аналітик. Друкувався не лише в українських, але й польських, чеських та американських провідних аналітичних виданнях. Писав про геополітику, про сепаратизм, тероризм в Україні та інших державах світу. Його діяльність неодноразово завдавала головного болю російським пропагандистам. Останній рік активно займався дослідженням концепції Міжмор'я. Трагічно загинув 6 вересня 2017 року в ДТП. З 7 вересня 2017 року Центр зовнішньополітичних досліджень ОПАД, де він був провідним експертом, носить ім'я Олександра Никонорова.
РЕЄСТРАЦІЯ
16 жовтня, 17.00
м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9