Працюю в сфері медіа 20 років. Починав диктором на радіо та журналістом в газеті, пізніше став спецкором телеканалу "Інтер" на Близькому Сході. Продюсер і співзасновник продакшн "IVORY Films" (до ребрендингу - TheShowTime), автор документальних фільмів "ДНК - портрет нації", "Код нації", "Звичайні зомбі" (телеканал "Україна"), "Рівень секретності 18" (телеканал "1+1") та багато інших.

Учасник війни на сході України, розвідник.

Маю п'ятьох дітей.

Іларіон Павлюк
гість
Пропаганда: боротися з нею чи робити свою
Відрізняти пропаганду від справжніх фактів, протидіяти брехні та маніпуляціям, бути здатним оцінювати та аналізувати інформацію – навики, важливість яких складно переоцінити. "Пропаганда: боротися з нею чи робити свою" – такою стала тема розмови з Ілларіоном Павлюком, експертом з пропаганди, продюсером. Захід відбувся у рамках проекту Фундації Вільних Людей "Чаювання Вільних".

Інформація керує сучасним світом. Саме тому вона стала потужною зброєю в гібридній війні. Чи була б можлива окупація Росією Донбасу, анексія Криму без відповідної попередньої роботи з населенням? Без формування думки, створення меседжів на кшталт "захисту російськомовного населення"? Ні. Оскільки жителі окупованих територій не знаються на прийомах пропаганди, їх перетворили на "зомбі", не здатних критично мислити.
What you'll get
Our goal is to deliver value to our client through high quality services
Quality
We are the leading firm by delivering quality and value to our clients.
Experience
All our professionals have more than 5 years of legal experiences.
7 лекторів
МНК і "Вільних Людей"
Presents
We like to make people happy. We ask our clients about their birthday and prepare cool presents.
250 учасників
з 14 областей України
Efficiency
We take care about our clients time. Just call us — and we will help you with all the questions.
Our advantages
Everyday we work hard to make life of our clients better and happier
7 лекторів
МНК і "Вільні Люди"
250 учасників
з 14 областей України
7 міст
восени 2018 року відбувся КВЛ
Аби не допустити повторення помилок, сьогодні кожен громадянин України повинен вміти ідентифікувати пропаганду і розуміти вплив, який вона спричиняє. Мета цього заходу – навчити українців аналізувати почуте чи побачене.
Іван Кішка, виконавчий директор Фундації Вільні Люди.
Під час розмови за чаєм, Ілларіон Павлюк зруйнував поширені стереотипи про пропаганду як брехню, що не має нічого спільного з об'єктивною інформацією. На реальних прикладах він продемонстрував, яким чином і з яким ефектом можна маніпулювати будь-якою інформацією.