Культурно — просвітницька кампанія
Два століття — Одна війна

до 75-ї річниці створення
Української Повстанської Армії
Експозиція
Мистецьке поєднання сучасних документальних світлин російсько-української війни та архівних матеріалів часів визвольних змагань Української Повстанської Армії вдало передає тяглість боротьби українців за свою державність протягом останніх двох століть.
Право на правду

2017 рік. Українці продовжують вести національно-визвольні змагання.

Росія не одне століття системно чинить війну проти української державності у всіх доступних сферах. Мало сказати, що історичний аспект у війні є вагомим, він — вирішальний. Бо достатньо націю змусити забути про свій шлях та сплачену ціну свободи, щоб затуманені голови вже не знайшли дороги боротьби.

Тривалий час українці не лише стримують імперську навалу XXI століття, але й вчаться давати відсіч. Ми спроможні це робити, бо маємо віру в майбутнє та пам'ять про минуле.

Українська Повстанська Армія — це відповідь нескореного народу.
кампанія
Два століття — Одна війна
стане найбільшим циклом культурно-просвітницьких заходів національно-патріотичного спрямування у році. У кожному місті, водночас з презентацією експозиції, відбуватиметься лекційний супровід фотовиставки та обговорення паралелей, зображених у сюжетах.
Етапи створення
1
Робота з архівами
Історична правда потребує фактів. Факти не можуть народжуватись у головах пропагандистів. Вони повинні відшукуватись у архівах.
2
Військові фотокореспонденти
Ми звернулися до фахівців військової фотокореспонденції (Маркіян Лисейко, Макс Левін), щоб максимально "живо" та правдиво передати реалії війни.
3
Пошук паралелей
Пошук та побудова історичних паралелей між "Українськими Збойними Силами" двох епох просто вражають. Тактика, стратегія, зброя, побут, форма — все змінилось. Один з ворогів залишився постійним. Сьогодні його намагаються охрестити "братнім".
27

Міст вже обрано для проведення виставки
6000

Кілометрів подолають автори проекту під час презентацій
4

Місяці триватиме кампанія
3500

Людей очікуємо на виставках кампанії "Два століття — одна війна"
Де і коли відвідати виставку
Відвідати подію
Дозволь нам не забути про Тебе. Кожному зареєстрованому учаснику ми надсилатимемо нагадування про місце та час події у його місті.
В якому місті Ти бажаєш відвідати виставку?
Яке ще місто нам внести в календар кампанії? Чи готовий Ти стати співорганізатором події у своєму місті?
ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ
Хто втілює?
КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ